HÜCRELİ AKSİYEL FAN – ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Hücreli Aksiyel Fan

Elektrostatik fırın boyalı galvanizli sac

Maksimum verimlilik için ayarlanabilir pervane açısı

Üç fazlı motor ( frekans invertörü ile çalışmaya uygun )

Talep üzerine çift hızlı motor seçeneği

EN 12101-3 sertifikalı

60 Hz seçeneği

Hücreli aksiyel fan, insanlar, araçlar veya diğer makineler tarafından oluşturulan kirli havayı temizlemek için kullanılır. Jet fanlar veya havalandırma kanalları tarafından çıkış noktasına getirilen kirli hava, hücreli aksiyel fanların yardımıyla dışarı atılır. Havadaki toksik gazlar ( karbonmonoksit, hidrojen sülfür, klor vb. ) ve yabancı madde oranları azalır ve temiz bir hava elde edilmiş olur. Hücreli aksiyel fanlar endüstriyel binalarda, otoparklarda, havaalanlarında, tünellerde vb. yapılarda çoğunlukla kullanılmaktadır.

Cvsair hücreli aksiyal fanlar galvanizli (çinko) kaplama yapılarak üretilmektedir. Çinko tabakalar metal tabakalardan daha hızlı oksitlenme tepkimelerine girerler, bu tabakalardaki reaksiyonlar fan metalinde olaşacak reaksiyonlara engel olur ve metalin hasar görmesini engeller. Pas ve korozyon oluşumu önlenir. Aerofil kesitli kanatlar yardımı ile sürtünme kuvvetleri optimize edilmiştir. Pervane açıları, maksimum hava akışı verimliliği için ayarlanabilir. Motoru ve pervaneleri dış etkilerden korumak için pervanelerin dış kısmında galvaniz bir hücre bulunmaktadır. Üç fazlı motorlar, frekans invertörleri ile çalışmaya uygundur. Hava akışı motor tarafından başlar ve pervane tarafında sona erer. Tüm parçalar EN 12101-3 sertifikasına göre üretilmektedir. H Sınıfı izolasyonlu ve IP55 korumalı yüksek verimli IE2 motorlar, isteğe bağlı olarak çift taraflı çalışacak şekilde tasarlanabilir.

Fanların CVS-H-Ø400 ve CVS-H-Ø1250 versiyonları arasında toplam 11 adet seçeneği bulunmaktadır. CVS-H-Ø400-0,55/2p modeli için: voltage 400 V, frekans Hz, akım 1,27 A, hava akımı 6000 m3/h ve 3 metredeki ses seviyesi 63 dB olarak ölçülmüş ve belirlenmiştir.

Hücreli aksiyel fanlar, dikey veya yatay yerleştirme seçenekleri ile dışarıda veya içeride çalışmak üzere tasarlanmıştır. Titreşim sönümleyicileri montaj işlemi sırasında monte edilir. Sönümleyiciler ayrıca susturucunun kullanılmasını sağlayan bağlantı flanşları ile üretilir. 60 Hz seçeneği mevcuttur.

Ürünler hakkında daha fazla bilgi için Cvsair tarafından hazırlanan sunuma göz atabilirsiniz.