AKSİYEL KANAL FANI – ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Aksiyel Kanal Fanı

Sıcak daldırma galvaniz gövde

Aerofoil kesitli alüminyum pervaneler

Ayarlanabilir kanat açıları

Üç fazlı motor

Talep üzerine çift hızlı motor

-20 ° C / 55 ° C arasında sürekli çalışabilme özelliği

İki yönlü çalışabilme özelliği

Aksiyel duman fanları, sıcak daldırma galvanizli gövde ve aerofil kesitli alüminyum kanatlar ile yüksek hava akışı ve basınçlı alanlarda çalışmak üzere tasarlanmıştır. Aerofil kesitli bıçaklar hava akışı için maksimum verim sağlar ve kullanıcılar için büyük miktarda enerji tasarrufu sağlar. Fan kanatları talep üzerine poliamidden üretilebilir ve kanat açıları isteğe göre değiştirilebilir.

Aksiyel kanal fanları EN12101-3 / Duman ve Isı Kontrol Sistemleri Standart’ına göre üretilir. Cihazların H sınıfı izolasyonu vardır ve F300 ( 300 °C / 120 dakika ) ve F400 ( 400 °C / 120 dakika ) ısıya dayanıklı sınıflandırılmış motorları seçme opsiyonu bulunmaktadır. FCL model fanlar temiz hava beslemesinde ve egzoz havasının +55 °C olduğu ortam sıcaklığına kadar kullanılır. Cihazlar dikey ve yatay olarak monte edilebilir. Kurulum işlemi büyük kolaylık sağlar ve çok hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilir, bu sayede zaman ve enerji tasarrufu sağlanır.

Üç fazlı motorlar frekans invertörleri ile çalışmaya uygundur. Cvsair eksenel kanal fanları hem iç hem de dış mekanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Montaj sırasında takılan titreşim sönümleyiciler ile cihazın çalışması sırasında üretilen sesler en aza indirilir. Cihazlar, bölmeli veya bölmesiz susturucu tiplerinin kullanılmasını sağlayan bağlantı flanşları ile üretilmektedir.

Aksiyel Kanal Fanı Versiyonları

Aksiyel kanal fanlarının CVS – Ø400, CVS – Ø450, CVS – Ø500, CVS – Ø560, CVS – Ø630, CVS – Ø710, CVS – Ø800, CVS – Ø900, CVS – Ø1000, CVS – Ø1120 ve CVS – Ø1250 olmak üzere toplam on bir versiyonu vardır. CVS – Ø400 sürümü için; dış çap 480 milimetredir ve iç çap 400 milimetre olarak belirlenmiştir, dönme hızı 2150 rpm ( dakikadaki devir ) ve ağırlık 33 kilogramdır. 60 Hz seçeneği mevcuttur.

Ürünler hakkında daha fazla bilgi için Cvsair tarafından hazırlanan sunuma göz atabilirsiniz.