BIFURCATED AKSİYEL FAN

Bifurcated Aksiyel Fan Ürün Özellikleri

Sıcak daldırma galvaniz gövde

Kendinden flanşlı gövde yapısı ile kanallar arasına montaj kolaylığı

Aerofoil kesitli alüminyum pervaneler

Ayarlanabilir kanat açıları

Üç fazlı motor

Motoru hava akımı dışında tasarım

IP 55 koruma derecesine sahip, bakım gerektirmeyen rulmanlı motor

Frekans invertörü ile hız kontrolüne uygun

Bifurcated aksiyel fanlar sıcak daldırma galvanizli gövde ve aerofil kesitli alüminyum kanatlar ile tasarlanmıştır. Aerofil kesitli kanatlar hava akışı için maksimum verim sağlar ve kullanıcılar için büyük miktarda enerji tasarrufu sağlar. Kanat açıları ayarlanabilir özelliktedir.

Cihazlar dikey ve yatay olarak monte edilebilir. Kurulum işlemi için büyük kolaylık sağlar ve çok hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilir, bu sayede zaman ve enerji tasarrufu sağlanır.

Üç fazlı motorlar frekans invertörleri ile çalışmaya uygundur. Cvsair bifurcated aksiyel kanal fanları hem iç hem de dış mekanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Montaj sırasında takılan titreşim sönümleyiciler ile cihazın çalışması sırasında üretilen sesler en aza indirilir.

Bifurcated aksiyal fanlar, motor hava akımı dışında tasarımı sayesinde mutfak egzoz uygulamalarında, yağlı, tozlu ve yüksek sıcaklıktaki gazların tahliyesinde kullanıma uygundur.

Bifurcated Aksiyel Kanal Fanı Versiyonları

Bifurcated aksiyel kanal fanlarının CVS-BF-Ø400, CVS-BF-Ø500, CVS-BF-Ø560, CVS-BF-Ø630, CVS-BF-Ø800, CVS-BF-Ø1000 olmak üzere toplam altı versiyonu vardır. 60 Hz seçeneği mevcuttur.

Ürünler hakkında daha fazla bilgi için Cvsair tarafından hazırlanan sunuma göz atabilirsiniz.