ÇİFTLİK FANI – ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Çiftlik Fanı

Galvanizli çelik sac

Eşsiz kanat tasarımı

Optimize edilmiş güç

Verimli enerji kullanımı

Çift taraflı koruyucu teller

Çiftlik fanlarının ana gövdesi ve parçaları galvanizli çelik saclardan yapılmıştır. Zararlı dış etkiler ve fan gövdesinde meydana gelen herhangi çizilme sonucu fan metali oksijenle temas eder ve paslanarak zayıflamaya başlar. Gövdenin galvaniz-çinko yüzeyle kaplanması sonucunda fan gövdesinin ve parçalarının zarar görmesi önlenir.  Galvanizli tabakaların yardımıyla fanların hizmet ömrü uzun süre uzatılır. Kanatlar itici kuvvetleri ve verimliliği arttırmak için tasarlanmıştır. Fanlar, özel motor yapısı nedeniyle sessiz bir şekilde çalışır. Akustik ve ses izolasyonu sağlanır. Parçacıkların fan gövdesine ve diğer elemanlara zarar vermesini önlemek için hem ön hem de arka tarafta koruma telleri bulunmaktadır.

Havalandırma problemi olan tüm kapalı alanlarda veya çiftliklerinin havalandırılması ve soğutulması, sığır ahırlarının ve yapısının havalandırılması ve soğutulması ve yeşil evlerin havalandırılması ve soğutulması gibi işlemler için Cvsair Çiftlik Fanları kullanılabilir. Bu tarz mahallerde gaz ve duman tahliye, toz parçacık konsantrayosunun seyreltilmesi gibi işlemlerde de kullanılan çiftlik fanları ayrıca kokunun tahliye edilmesine de yardımcı olur.

Çiftlik Fanı Versiyonları

Çiftlik fanlarının iki farklı versiyonu vardır; AC 110 ve AC 140. AC 110 sürümü için; voltaj 380 ( V ), güç 0,55 ( kW ), akım 2 ( A ), hız 460 ( dakikadaki devir ), frekans 50 Hz, hava akışı saatte 29000 metreküp, ağırlık 38 kilogram ve 3 metredeki ses seviyesi pl (dB) 65 olarak ölçülmüştür. AC 110 versiyonunun yüksekliği ve uzunluğu 1100 milimetre ve genişliği 250 milimetre olarak belirlenmiştir. AC 140 sürümü için; voltaj 380 ( V ), güç 0,75 ( kW ), akım 2 ( A ), hız 460 ( dakikadaki devir ), frekans 50 Hz, hava akışı saatte 34000 metreküp, ağırlık 48 kilogram ve 3 metredeki ses seviyesi pl (dB) 70 olarak belirlenmiştir. AC 140 versiyonunun yüksekliği ve uzunluğu 1380 milimetre ve genişliği 250 milimetredir.

Ürünler hakkında daha fazla bilgi için Cvsair tarafından hazırlanan sunuma göz atabilirsiniz.