HÜCRELİ PLUG FAN – ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Hücreli Plug Fan

Çift katmanlı gövde

Galvaniz kaplama

Yüksek korozyon direnci

Yüksek verimli plug fan teknolojisi

Isı ve ses yalıtımı

Modüler sistem

Montaj kolaylığı

Hız kontrolü için elverişli

Hafif ağırlık

Takip edilebilir güç düğmesi

Hücreli plug fanlar, çift katmanlı kasa tasarımına sahip özel çelik saclar kullanılarak üretilmektedir. Ürünlerde kullanılan yalıtım malzemesi, yüksek verimlilikte çalışırken gürültü seviyesini en aza indirir ve 40 mm kalınlığa sahiptir. Enerji verimliliği ve ses yalıtımı için gerekli ısı yalıtımı ve düşük gürültü seviyesi taş yünü tabakası tarafından sağlanır. Fanın dış katmanı, fanı gövdesini ve diğer parçaları korozyona karşı dirençli hale getiren galvaniz tabaka ile kaplıdır. Metal tabaka fanın çizilmesi veya zararlı diş etkilere maruz  kalması durumunda, oksijen ile temas ederek oksitlenme reaksiyonlarına girer ve pas oluşturmaya başlayabilir. Oluşan pas fan gövdesinde ve pervanelerde dayanım azalmasına ve kullanım ömrünün kısalmasına neden olur. Çinko tabaka reaksiyonları durdurarak oluşabilecek etkileri en aza indirir.  Hücreli plug fanlar, konfor tipi havalandırmanın gerekli olduğu yerlerde kullanılır; gökdelenler, rezidanslar, spor salonları, ofis alanları ve benzeri yerler.

Cvsair hücreli plug fan, frekans invertörü ile kullanıma uygundur ve cihazlar maksimum tasarruf için farklı kapasitelerde çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Fan kutusu ve pervaneler, uzun süreli servis ömrü için yüksek dirençli alüminyum metalden üretilmiştir. Fanların üretiminde kullanılan modüler sistem bakım, onarım ve montaj için büyük kolaylık yaratır. Plug fanlar, geriye doğru kavisli pervane ile yüksek basınç ve daha uzun kanal bağlantısı imkanı sağlar. Çıkış tarafı, cihazın herhangi bir tarafındaki basit bir kapak değişimi ile kolayca değiştirilebilir.

Versiyonlar

Hücreli plug fanların beş farklı sürümü vardır; BOX 400, BOX 450, BOX 500, BOX 560, BOX 630, BOX 710. BOX 400 versiyonu için; voltaj 230 / 380 ( V ), güç 1,1 ( kW ) , akım 7,5 / 2,6 (A), frekans 50 Hz, hava akışı saatte 7000 metreküp olarak ölçülmüş ve belirlenmiştir. 300 Pa basınçta hava akışı saatte 5600 metreküp olarak ölçülür.

Ürünler hakkında daha fazla bilgi için Cvsair tarafından hazırlanan sunuma göz atabilirsiniz.