AKUSTİK HÜCRELİ FAN – ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Akustik Hücreli Fan

Akustik izole gövde

Galvanizli sac

Elektrostatik boyama

Üç hızlı motor

Çift emişli öne eğik pervaneler

Açma-kapama bakım şalteri

Düşük ses seviyesi

Akustik Hücreli fanlar taş yününden yapılmış 30 mm kalınlığında malzeme ile yalıtılmış yüksek kaliteli dış kaplamadan üretilirler. İyi şekilde yalıtılmış gövde, ses dalgalarının önemli bir bölümünün diğer noktalara yayılmasını önler ve sessiz bir ortam yaratır. Galvaniz sacla kaplı fan gövdesi sayesinde pervanelerin ve motorun çalışmasını olumsuz etkileyebilecek korozyon reaksiyonları önlenir. Çinko tabakası metal tabakaların çizilmesi veya zarar görmesi halinde diğer tabakalardan önce reaksiyona girerek tepkimeleri sondırır ve uzun kullanım ömrü elde edilir. Elektrostatik boyama, elektrik yükleri ile şarj edildikten sonra yüzeye toz boya uygulanarak yapılır. Elektrostatik boya ile kaplanmış Cvsair akustik fanlar daha sağlıklı ve ekonomiktir. Fan motoru için yüksek verimli ve daha az bakım gerektiren üç fazlı motorlar kullanılır. Hava akışı, hız kontrol cihazı yardımıyla ayarlanabilir ve bu da maksimum verimlilik sağlar.

Özel kaplama sayesinde dış ortamlarda da kullanıma uygun olan Akustik Fanların tasarımında modüler sistem tercih edilmiştir. Modüler sistemin sadeliği, yerleştirme, montaj, çalıştırma, bakım ve onarım işlemlerini büyük oranda kolaylaştırır. Tüm bu işlemler hızlı bir şekilde yapılabilir, bu nedenle zaman, işçilik, kaynak tasarrufu sağlanır ve ilgili kaynaklar diğer konulara yönlendirilebilir. Havalandırma yönü moduler tasarım özelliği sayesinde her zaman değiştirilebilir. Cihazların motorları ve fan kısmı akuple olmak ile beraber tüm ürünlerdeki motorlar rulman yatağına ve ısı korumasına sahiptir.

Akustik Hücreli Fan Versiyonları

Akustik Hücreli Fanların dört farklı versiyonu vardır; Aqustica – 7-7 – 3S, Aqustica – 9 – 9 – 3S, Aqustica – 10-10 – 3S, Aqustica – 12 – 12 – 3S. Aqustica – 9 – 9 – 3S versiyonu için; voltaj 230 ( V ), güç 450 ( W ), akım 5 ( A ), hız 1048 ( dakikadaki devir ), frekans 50 Hz, hava akışı saatte 3100 metreküp olarak ölçülmüştür. 300 Pa basınçta ise hava akışı saatte 2350 metreküp olarak belirlenmiştir.

Ürünler hakkında daha fazla bilgi için Cvsair tarafından hazırlanan sunuma göz atabilirsiniz.