HÜCRELİ MUTFAK EGZOZ FANI – ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Hücreli Mutfak Egzoz Fanı

Isı ve ses yalıtımı için çift katmanlı kasa

Hız kontrolü için uygun üretim

Hava akımı dışında motor konumu

Korozyona dayanıklı geriye eğik pervane

Düşük enerji tüketimi

Standart revizyon anahtarı

İsteğe bağlı metal filtre

100 °C’de sürekli çalışmaya uygun

Hücreli Mutfak Egzoz Fanı

Hücreli mutfak egzoz fanlar, özel alanların çalışma koşulları dikkate alınarak üretilmektedir. Endüstriyel üretim tesisleri ve mutfaklar, yemekhaneler, oteller veya fırınlar gibi işletmlerin mutfakları günün büyük bölümünde çalışma halindedir. Bu gibi mutfaklarda oluşacak çevre koşulları normal mutfaklarda oluşabilecek etkilerden çok daha zararlı olabilmektedir. Sıcaklık genellikle çok yüksektir ve partikül yoğunluğu normal seviyelerin çok üstüne çıkabilmektedir. Motor ve pervaneler 120 °C ‘de sürekli çalışmaya uygun olarak üretilmektedir.

Mutfak egzoz fanları maksimum koruma sağlanması amacıyla iki katmanlı olarak üretilir Birinci ve ikinci kasa arasına 25 mm kalınlığında taş yünü yerleştirilir. Taş yünü, enerji verimliliği için ısı yalıtımı ve daha sessiz çalışma ortamı için ses yalıtımı sağlar. Zorlu koşullarda çalışması gereken mutfak fanlarının pervaneleri de korozyona dayanıklı alüminyumdan özel olarak üretilmektedir. Cihazlar kolay bakım için tasarlanmıştır ve kontrol kapakları bu duruma elverişlidir. Fanlar kolay ve hızlı bir şekilde monte edilebilirler ve böylece zaman ve enerji tasarrufu sağlanabilir.

Yüksek verimli plug fan teknolojisi sayesinde düşük enerji tüketimi sağlanır. Kabin fanlarının beş farklı versiyonu vardır; BOX K 400, BOX K 450, BOX K 500, BOX K 560, BOX K 630. BOX K 400 sürümü için; voltaj 380 ( V ), güç 0,75 ( kW ), akım 1,92 ( A ), frekans 50 Hz, hava akışı saatte 5320 metreküp. 300 Pa basınçta hava akışı saatte 3900 metreküp olarak ölçülür. BOX K 630 sürümü için; voltaj 380 ( V ), güç 5,5 ( kW ), akım 11,5 ( A ), frekans 50 Hz, hava akışı saatte 22500 metreküp olarak ölçülmektedir. 300 Pa basınçta ise hava akışı saatte 20650 metreküp olarak belirlenmiştir.

Ürünler hakkında daha fazla bilgi için Cvsair tarafından hazırlanan sunuma göz atabilirsiniz.