ÇİFT EMİŞLİ HÜCRELİ FAN – ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Çift Emişli Hücreli Fan

Akustik yalıtım

Isı yalıtımı

Kolay bakım özelliği

Talep üzerine ileri veya geri eğik pervane

Talep üzerine farklı açılarda tasarım

Çift Emişli Hücreli Fan

Cvsair çift emişli kabin fanları, akustik ve ısıya dirençli olarak üretilmektedir.  Ses koruyucu katmanlarla ses efektleri en aza indirilir ve bununla birlikte mahaldeki insanlar daha kolay ve rahat bir şekilde vakit geçirebilirler. Yüksek dayanımlı üretim fanların kullanım ömürlerini tamamlayabilmesine adına büyük önem taşır. Isı yalıtımı enerji kaybını önler ve çevre dostu çalışma ortamı sağlar. Çift emişli hücreli fanlar EN 12101-3 / Duman ve Isı Kontrol Sistemleri Standart ‘ına göre üretilmektedir. Cihazlar kayış tahrikli motorlara sahiptir. Geri veya ileri kavisli pervaneler talep üzerine ayarlanır ve üretimler yapılır. Fanların tasarımı sayesinde bakım ve onarım işlemleri hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilir ve maksimum tasarruf sağlanır.

Ticari ve endüstriyel alanlarda araç ve insan trafiği çok yüksektir. Evlerimizde veya diğer yapılarda soluduğumuz hava hızlı bir şekilde kirlenir ve canlı sağlığı için kirlenen havanın temizlenmesi gerekir. Çözüm olarak, çift girişli kabin fanları genellikle kirli havanın emilmesi ve temiz hava sağlanması için kullanılır. Farklı kanat açılarına sahip farklı fan tipleri de bulunmaktadır. Motor yatağı bakım gerektirmez ve uzun ömürlüdür. Ek olarak, fan şaftlarının tüm boyutsal toleransları hassas montaj sağlamak için çok hassas biçimde ve özenle üretilir. Fan motoru hava akışının dış bölgesinde konumlandırılmıştır.

Çift emişli fanların CVS – BOX – 180, CVS – BOX – 200, CVS – BOX – 225, CVS – BOX – 250, CVS – BOX – 280, CVS – BOX – 315 ve  CVS – BOX – 355 olmak üzereyedi farklı versiyonu vardır. CVS – BOX – 180 sürümü için; Minimum kW 0,1 ve maksimum kW 1,1 ‘dir. Saatteki ( metreküp için ) minimum hava akışı 140 ve maksimum 3500’dür. Kabin fanının genişliği 560 milimetre, uzunluğu 710 milimetre ve yüksekliği 560 milimetredir.

Ürünler hakkında daha fazla bilgi için  Cvsair tarafından hazırlanan sunuma göz atabilirsiniz.